Спідниці, які ніколи не вийдуть з моди

Спідниці, які ніколи не вийдуть з моди

Що може бути більш жіночним в гардеробі дівчини, ніж спідниця? Незважаючи на те, що сучасних дівчат все частіше можна побачити в джинсах, брюках та шортах нарівні з чоловіками, спідниця залишиться базовим елементом виключно «жіночого» образу. Які спідниці ніколи не вийдуть з моди, розповідаємо далі.

СпідниціСпідниця-олівець

Класика як вона є. Така спідниця завжди вигідно підкреслює «жіночний» силует: талія, стегна, ніжки. Вона може бути абсолютно будь-якого кольору, та навіть допускаються принти, малюнки (клітка, смужка). Спідниця-олівець зручна своєю універсальністю: тоненький пояс, каблук,  вільна блуза та клатч - такий образ підійде як для ділової зустрічі, так і для коктельної вечірки.

СпідниціСпідниця-трапеція

Ця спідниця - відмінний вибір для дівчат, які віддають перевагу свободі в одязі. Вона зручна, її легко поєднувати як з блузами, так і з топами, футболками або водолазками в зимовий час. Залежно від тканини, спідниця-трапеція стане хорошим доповненням до ділового образу, і романтичного, та навіть спортивного.

Спідниці

Спідниця-сонце
Злегка повертає у часи дитинства та безтурботності, тим самим дозволяючи створити легкий та відкритий образ. Спідниця-сонце однаково добре виглядає в поєднанні як і з високим каблуком, і з танкеткою, так  і з балетками.

СпідниціСпідниця прямого крою

Найпопулярніший варіант - спідниця-міді (нижче коліна). Допустимі абсолютно різноманітні поєднання: з об'ємними светрами, заправленими топами, водолазками поверх спідниці і з поясом, кардиганами, жакетами, будь-якими блузами і т.д. Маючи всього 2 такі спідниці в гардеробі, у вас може бути 100 і 1 спосіб на кожен день.