Як обрати ідеальну спідницю по типу фігури

Як обрати ідеальну спідницю по типу фігури

Найчастіше жінки вибирають одяг виходячи з модних тенденцій та власного стилю. Але не варто забувати, що правильно підібраний гардероб здатний підкреслити жіночу красу, при цьому приховавши дрібні недоліки.

Пропонуємо розглянути основні правила підбору жіночих спідниць для 5-ти найбільш поширених типів фігури.

Тип фігури: «Трикутник»

Тип фігури

Основні особливості фігури: вузькі плечі, чітка талія, пишні стегна.

Для такого типу фігури найкраще підійдуть спідниці-сонце, а також А-силует - вони вільні в стегнах і легко приховають всі недоліки. Власницям фігури «трикутник» також добре личитимуть: пряма спідниця, спідниця-олівець, довгі розширені або скроєні по косій, з клинів (вільні на стегнах). Експерти радять вибирати прості лінії спідниць з легких, вільних тканин.

Тип фігури: «Перевернутий трикутник»

Тип фігури

Основні особливості фігури: лінія плечей виразна, плечі більші за стегна, нижня частина тіла візуально здається меншою в порівнянні з верхньою.

Жінкам з таким типом найбільше підійдуть моделі спідниць прямих силуетів, з клинів, в складку, плісирована, трапеція, напівсонце, спідниця-брюки. Дуже важливо привернути увагу до ніжок, що б силует був більш пропорційним.

Тип фігури: «Пісочний годинник»

Тип фігури

Основні особливості фігури: тонка талія, пишні груди та стегна.

Відмінно виглядатимуть спідниці-олівці, моделі із завищеною талією, трапеція. Прекрасне доповнення до спідниці - тонкий поясок, який елегантно підкреслить талію. Сміливо радьте своїм клієнткам міні-спідниці.

Тип фигури: «Коло»

Тип фігури

Основні особливості фігури: лінія плечей округлена, об'єм в області живота, відносно плоскі сідниці.

Сформувати правильний силует для такої фігури допоможуть спідниці з високою талією - вони приховають живіт та зроблять фігуру більш стрункою та жіночною. Дівчатам з фігурою «коло» добре підійдуть спідниця-трапеція та інші моделі, розширені до низу. Жінкам з пишними формами слід відмовитись від міні спідниць - вони лише підкреслять недоліки цього типу.

Тип фигури: «Прямокутник»

Тип фігури

Основні особливості фігури: пряма лінія плечей та стегон, плоскі сідниці, погано виражена талія.

Жінкам з типом фігури «прямокутник» потрібно постаратися за допомогою одягу створити більш жіночний силует - додати об'єм стегон, а також візуально виділити талію. Для цього найкраще підійдуть спідниця-тюльпан, пряма, спідниця-олівець, з кокеткою, А-силует, спідниці з клинів, в складку та плісировані.

 

Якщо слідувати порадам щодо вибору одягу відносно типу фігури, то можна надати більш гармонійні пропорції силуету. На завершення хочемо додати, що жінка в спідниці завжди виглядає надзвичайно!