Вся правда про розміри жіночих брюк

Вся правда про розміри жіночих брюк

Штани давно стали невід'ємною частиною дамського гардеробу. Цю річ українки надягають з приводу і без. Залежно від фасону і забарвлення носити її можна на:

  • ділові зустрічі;
  • заняття в університеті;
  • прогулянки;
  • сімейні посиденьки в ресторані;
  • модні покази.

Дамські штани доречні і в нічному клубі, і на виставці, і в кінотеатрі. Завдяки такій універсальності, українки купують штани із завидною регулярністю. При виборі нових штанів вони приділяють багато часу фасону, якості пошиття і матеріалу виготовлення. Замислюються покупниці і про те, з чим носити жіночі штани, чи впишуться вони в повсякденний гардероб. Однак є і більш важливий критерій вибору - розмір виробу. На які параметри орієнтуватися при виборі? В яких місцях робити заміри? І як дізнатися розмір штанів жіночих від іноземних виробників? Про це розкажуть експерти компанії «Д.А.С.».

Як визначити розмір жіночих брюк

Щоб правильно підібрати нову річ, фахівці рекомендують своєчасно зробити виміри власної фігури. Робити це найкраще з помічником. Наприклад, з подругою або чоловіком. Так асистент допоможе уникнути помилок при вимірах і точно визначити відповідні розміри штанів жіночих. При знятті мірок необхідно дотримуватися кількох рекомендацій:

  • використовувати сантиметрову стрічку (лінійки, нитки та інші «народні засоби» краще відкласти в сторону);
  • стояти прямо, зберігаючи нормальне положення тіла (не потрібно напружувати тіло або надмірно втягувати живіт, це може спотворити мірки);
  • знімати мірки в нижній білизні, без зайвого одягу;
  • унеможливити натяг стрічки занадто сильно.

Сантиметрову стрічку необхідно щільно прикласти до тіла по лінії, не допускаючи провисань. Причому фігуру доведеться виміряти в кількох місцях. Щоб отримати коректний розмір штанів жіночих, необхідно визначити обсяг талії і стегон. Також буде потрібно виміряти зріст і довжину штанини (внутрішній шов).

Існуючі розмірні сітки

В Україні можна придбати штани від вітчизняних брендів і іноземних виробників. При пошитті таких виробів вони вдаються до різних стандартів. Українські швейні будинки користуються виключно цифровою шкалою. Тоді як європейці і американці використовують для формування розмірної сітки штанів жіночих і цифри, і буквені позначення. У зв'язку з цим у багатьох покупців виникають складності при покупці. Вони не можуть самостійно підібрати розміри штанів жіночих і помиляються з вибором підходящої за параметрами моделі. Уникнути такого результату можна, вивчивши докладніше доступні розмірні сітки.

Українська розмірна сітка

Розміри штанів жіночих від вітчизняних виробників варіюються від мініатюрних 36-40 до батальних (58-70). Українські швейні будинки користуються виключно звичним цифровим маркуванням виробів. Це помітно полегшує покупцям підбір брюк. Щоб визначити, які розміри штанів жіночих потрібно купити, їм досить виміряти обсяг талії і стегон. Параметри талії заміряються горизонтально в найвужчому місці. А обхват стегон - по самим виступаючим точкам сідниць. Отримані в ході вимірів числа необхідно поділити на 2. Якщо обхват талії дорівнює 70 см, потрібно купувати штани не менше 40 розміру. При талії 92 см рекомендується вибирати виріб 54 розміру. При покупці важливо орієнтуватися не тільки на розміри штанів жіночих, а й на їх фасон, посадку. Так популярні брюки-бойфренди можна купувати на 1-2 розміри більші, ніж класичні прямі.

Міжнародні розміри

Замовляючи штани в інтернеті, українки часто наштовхуються на міжнародні розміри штанів жіночих. Вони позначені буквами - XS, S, M, L, XL і так далі. Розібратися в цих позначеннях складніше, ніж в звичних «цифрових» розмірах. Найчастіше для цієї мети використовують спеціальні таблиці відповідності. У них вказують орієнтовні виміри талії і стегон, а також відповідний міжнародному український розмір. Завдяки таким таблицями, вибрати брюки потрібного розміру не складе труднощів. Наприклад, власницям талії 64-68 см і стегон об'ємом до 96 см підійдуть штани M. А дівчатам з більш тонкою талією і стегнами 85-90 см варто задуматися про покупку виробу XS-розміру.

Американська розмірна сітка

Для багатьох українок американські розміри виглядають трохи заплутано. Але все простіше, ніж може здатися. При пошитті штанів виробники з США орієнтуються на ті ж параметри, що і вітчизняні. А точніше - на обсяг талії і зростання. Єдина відмінність - американці використовують замість звичних сантиметрів дюйми. Розмір вказується на брюках з США у вигляді букв L і W в поєднанні з різними цифрами. Наприклад, W32 L34. Цей код означає, що довжина штанини складає 34 дюйма, а об'єм талії - 32. Ці параметри відповідають українському 44-му розміру.

Європейські розміри

Європейські виробники використовують цифрову шкалу. Причому розрахувати розмір штанів від таких виробників досить легко. Досить виміряти талію і довжину внутрішнього шва, а після перевести свої заміри в дюйми. Отримані числа і будуть вказувати на потрібний розмір. Наприклад, якщо обсяг талії 100 см, європейські штани потрібно замовляти не менш 44 розміру. А ось власницям талії в 84 см досить 36 розміру.

Як уникнути помилок при покупці

Розібратися з існуючими розмірними сітками не так складно, як здається на перший погляд. Зробити це дуже важливо. Помилки в цифрах можуть привести до того, що штани будуть або занадто великі, або тісні. А отже - виріб буде створювати своїй власниці дискомфорт або припадати пилом у шафі. Уникнути складнощів з підбором європейських і міжнародних розмірів українським модницям допоможе компанія «Д.А.С.». Інтернет-магазин займається реалізацією виробів власного виробництва. В наявності різні моделі і розміри штанів жіночих. Як купити жіночі штани оптом або дрібним оптом можна дізнатися, зв'язавшись з компанією «Д.А.С.» через сайт або по телефону. Звертайтеся. Консультанти інтернет-магазину допоможуть підібрати правильні розміри штанів жіночих і оформити замовлення.